4.BÜLTEN: HURŞİT ÇAKIR'IN KLİBİ İNTERNETTE (2.BASKI)


HURŞİT ÇAKIR’IN KLİBİ İNTERNET’TE

 

hur_it_klip_kopie.jpg

Denizlili sanatcımız Hurşit Çakır’ın geçtiğimiz aylarda “Ayrılık Yeter” adlı şarkısına çekilen video klibi internetten yayınlandı.

> CEMAL CEMAKO ÇEKTİ

 

Denizli'nin değişik semtleri (Çınar Meydanı, Yeni Cami, -yanan- Külahcıoğlu Un Fabrikası, -Hurşit beyin 1965'de öğretmeni Nazmi Yurttaş'ın 5-B sınıfından mezun olduğu- Gündoğdu İlköğretim Okulu (yeni adıyla Ressam İbrahim Çallı İlköğretim Okulu), Üçgen, Tutluca Köyü ve Çardak Acı Göl) de üç ayda çekilen video klip, Denizlili yönetmen Cemal Cemako imzası taşıyor.

 

Klipte grubun gitaristi ve solisti Hurşit Çakır'ın yanısıra Grup S.İ.S'in diğer üyeleri Kemâl Eren, Levent Yılmaz ve Mehmet İkizoğlu da yer alıyor.

Klibin ulaşım ve diğer konulardaki sponsorluğunu (Hurşit Çakır'ın Kirişhane Mahallesi'ndeki çocukluk arkadaşları olan) -Denizlili ünlü Mobilya Mağzası- DURAN GÜVEN MOBİLYA'nın sahipleri Cansel, Mehmet ve Durali Duran kardeşler yaptı.

> BÜTÜN DÜNYA DENİZLİLİ SANATCIMIZI İZLEYEBİLECEK

 

Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda Avrupa'nın dört uydu kanalında yayınlanan ve yurt içinde değişik televizyon ve radyolarda tanıtılan klibi, sanatcımızın menajeri ve basın danışmanı Murat Yatağanbaba internetten yayınlayarak bütün dünyadan izlenmesini sağladı.

 

Hurşit Çakır, internetten yayınlanan klibi ile çok daha geniş kitleye seslenebilme fırsatı bulduğu için menajeri Murat Yatağanbaba’ya ve klibin internetten yayınlanmasında katkıda bulunan Ahmet Yatağanbaba’ya teşekkür ederek “Ayrılık Yeter klibimiz daha önce Denizli Yerel Televizyonları’nda ve bazı ulusal kanallarda yayınlanmıştı. Şimdi de internetten yayınlayarak müzikseverlerin istedikleri zaman ve sürekli izlemesini sağladık. Bu mutlu haberi Denizlili hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Barış Manço yolunda Barış Manço türü bestelere devam” dedi.


YAYINLAYAN BASIN KURULUŞLARI:

2.Baskı: 08 Ağustos 2006 / Denizli
TİCARET ve EKONOMİ GAZETESİ
"Klip İnternette Yayınlanmaya Başladı!"
klip_kopie.jpg

1.Baskı: 08 Ağustos 2006 / Denizli
DENİZLİ GAZETESİ
"Hurşit Çakır'ın Klibi İnternette"

klip_denizli_kopie.jpg

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !